Ahoj jmenuji se Eliška.
Je mi 17 let.
Svůj rok narození absolutně miluju: 29.9.1999
Miluju psaní slohů, a proto jsem kdysi psala blog ale potom jsem se tím přestala zabývat.
Blog bych chtěla obnovit a začít psát znovu. Nejčastěji svoje slohy zveřejňuji na instagramu, který vám dám do popisku.
Něco málo o mě: Studuji: Střední Průmyslovou školu Kamenická a Sochářká Hořice. A studuji malířství.
Mezi mé koníčky patří: Malování, psaní slohů, tanec a taky fitness.
Snažím se změnit životní styl.
Miluju pomáhání lidem, sním o tom, že budu pomáhat lidem, kteří se stali obětí sexuálního zneužívání.
Žiju na farmě plné zvířat.
Miluju zvířata:
a úplně nejvíce: Kočky, psi králíci.
Za domácího mazlíčka vlastním: Králíčka Snížka.
Miluju jídlo a nejvíce špagety.
Absolutně nesnáším horory!
Ráda poslouchám hudbu, žánry jsou všeho druhu ať je to rock, pop, rap, hip hop.
Taky jsem začala psát knihu o své tehdejším zážitku z minulosti v dětsví.
Jsem usměvavá, netrpělivá, přesto velmi energická a mám radost i zmaličkosti.
Naopak jsem hodně stydlivá, mám strach z lidí, nemám moc ráda společnost a raději píšu nežli mluvím.
Mám přítele (Vojtu), ze kterým jsem už přes dva roky a 8 měsícůLíbající.Blog byl založený roku: 8.8.2012EMAIL: elisa-12@seznam.cz


eliska.polackova1


elikovec


THE.DIMINUTIVE.ELIKA


@Amelisek

Elisabeth


Něco jako pohled mýma očima, na moje/ tvoje p.o.p.r.v.é.

13. prosince 2015 v 21:12 | Elík:* |  Názory podle Elišky
Ahoj zdráví vás ElíkLíbající.

Tak se opět ozývám zatím nevím, jak tento článek pojmenuje ale vy to pravděpodobně budete už vidět až ho vydám:). Připravila jsem si něco jako netradiční článek, o kterém se stále mluví. Týká se to nás ve všech po celém světě, každé dívky každého kluka... Často jsi čtu články na KRASNA.CZ na téma ,,moje poprvé". no přesně, tak a někdy mě udivuje jak do toho někdo skáče po hlavě...A teď jak to vidím svýma očima :). A bez delších úvodů jdeme na to.

Často o tom sama přemýšlím, kladu si otázky, co kdyby... Abych se sama přiznala často o svém poprvé přemýšlím. A abych řekla pravdu jsem velmi nerozhodný člověk sama pořádně nevím co chci ale na tohle bych se měla rozhodnout a u toho bych měla vědět ,co pořádně chci.
Upřímně nejsem jedna s těch holek, která jakmile dovrší 15 let zkoncuju ze svým panenstvím možná dříve jsem to vnímala jinak ale každý minimálně 15 letá holka do toho skočí po hlavě a buď to má šťastný konec a nebo toho bude litovat a bude litovat toho, že nepočkala na toho pravého, či nepočkala dýl.

Upřímně to nechápu ale každý to vidíme jinak...
Mě je 16 let a upřímně jsem tak trochu v tomhle jeptiška :D. Holt nejsem jedna z dívek, které to chtějí mít hned za sebou, nebo naopak ani nepočkají na toho pravého a říkají si ,, no tak když moje kámošky, tak já do toho půjdu z prvním chlapem, kterého uvidím"!

Pro mě je třeba důležité aby mě ten kluk i opravdu miloval a neměl mě jenom na to jedno!
Uvědomila jsem si, že mi může být kolik chce ať mi je 16 nebo 20 a nikdy se nebudu stydět za to, že jsme panna třeba ještě ve 20 no a co, čím dýl tím líp aspoň toho nebudu litovat.
Ano je mi 16 a je mi jedno, že třeba moje středoškolské spolužačky už toho zažili mnohem víc než já a nestydím se za to... Lepší opravdu čekat než si to potom vyčítat a říkat si ,, měla jsem počkat".
Já ze svým přítelem přiští týden budu 2 roky ano 2 roky a kromě menších sexuálních věcí jsme spolu nic neměli většina páru po 3 měsících chození už spolu zažijí bůh ví, co někdy i po týdnu.
Já bych tohle nikdy nemohla jsem holka, která nemá na všechno, jsem holka na, kterou se musí pomalu a ne hrrr.
Našla jsem přitele, který na nic nepospíchá všechno bere z klidem a nemusí mít všechno hned. A za to jsem ráda, protože v dnešním světě, když kluk doléhá většinou se ta holka nechá přemluvit. I já jsem holka, která se snadno nechá přemluvit a někdy bych si za to nafackovala... Občas mám bordel ve svých citech a pořádně nevím co chci.
Jinak to je tak vše jsem ráda, že jsem v tomhle taková jaká jsem a ne jiná :)).

Na to aby někdo toto mohl provozovat potřebuje hlavně zodpovědnost a uvědomovat si ryzika a nebrat to na lehkou váhu spousta lidí si to neuvědomuje ale pokud se stane jako to, že otěhotníte tak vám to zničí život těch pár let děství, které jste mohli ještě mít a místo toho budete matka na plný úvazek. Sama si to nedokážu představit a upřímně z dítětem bych si to nedokázala představit mít ho třeba 16-17 letech byla by to pro mě velká rána. Musela bych opustit moje sny a případně je odložit na několik let pokud bych se někdy rozhodla začít naplno žít sexuální život tak k tomu budu přistupovat zodpovědně a dospěle a ne jako ty 13-14 letý holky, který ani pořádně neví co to je a většina už s tím začne než jim vůbec dovrší 15 let... a potom příjdou za matkou ,,mami já jsem těhotná". To potom teprve musí být sranda a později svému dítěti říct no já tě měla ve 14 letech. Vážně nádhera dáte příklad svému dítěti a budete mu velký vzor...
Neříkám prostě se to občas stane... ,, nehoda".
Pokud chceš něco takového provozovat uvědom si jaké ryzika to má a že to není žádný hra na schovávanou ale velká zodpovědnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama